Domy szkieletowe Kraków

Z DrewHouse każdy postawi dom szkieletowy w Krakowie lub innej miejscowości w Małopolsce. Konstrukcje te pojawiły się w Polsce w latach 90, choć początkowo technologia ich budowania nie była odpowiednio dopracowana. Obecnie zarówno materiały wykorzystywane do realizacji projektów kanadyjskich, jak i metody tworzenia szkieletu, są innowacyjne, profesjonalne oraz najwyższej jakości. To umożliwia budowanie solidnych, trwałych oraz energooszczędnych domów. Domy szkieletowe Kraków - sprawdź naszą ofertę!

Dlaczego warto zdecydować się na energooszczędny dom szkieletowy w Krakowie?

Domy kanadyjskie, które stawiamy m.in. w Krakowie, składają się z drewnianego szkieletu wypełnionego materiałem termo i dźwiękoizolacyjnym, który osadzany jest na ścianie lub płycie fundamentowej. W przypadku wykorzystania płyt fundamentowych podłogi są kładzione bezpośrednio na podłożu. Właściwe umiejscowienie, przytwierdzenie oraz wygłuszenie podłogi i dokładne rozmieszczenie słupów szkieletowych, sprawiają, że konstrukcja jest szczelna oraz odpowiednio ocieplona. Wykończenie domków kanadyjskich polega na zamontowaniu wewnątrz najczęściej płyt karton gips po wcześniejszym montażu,  instalacji elektrycznej, hydrauliki, a także stolarki okiennej a na zewnątrz na elewacji montujemy tynki na weniej fasadowej, ponieważ na dom szkieletowy nie wolno stosować styropianu.

Oszczędność czasu i kosztów budowy domu kanadyjskiego

Domy szkieletowe z drewna budowane na terenie Krakowa powstają bardzo szybko – ich stworzenie zajmuje zaledwie trzy miesięcy lub krócej. Zastosowanie wełny z odpowiednio niskim parmaterem lambda pozwala na uzyskanie bardzo dobrej izolacji cieplnej, co czyni dom szkieletowy, domem energooszczędnym nie tylko na papierze, ale w rzeczywistości. Budynki te szybko oraz łatwo się nagrzewają. Domy szkieletowe Kraków - sprawdź nasze realizacje!

Drewno, jako naturalny materiał, jest nie tylko dobrym budulcem, ale zapewnia jednocześnie bezpieczeństwo i zdrowie mieszkańcom, pod warunkiem, że nie jest pokryte toksycznymi, związkami chemicznymi, które rzekomo zabezpieczają je przeciwogniowo czy przed robactwem. Domy szkieletowe stanowią jedno z bardziej ekologicznych rozwiązań, dodatkowo materiał do ich budowy pozyskujemy ze znanych źródeł, dzięki czemu wszystko odbywa się z uwagą i troską o naturalne środowisko.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, w przypadku pytań, służymy pomocą i zapraszamy do kontaktu.