Domy szkieletowe Kraków

Z DrewHouse każdy postawi dom szkieletowy w Krakowie lub innej miejscowości w Małopolsce. Konstrukcje te pojawiły się w Polsce w latach 90, choć początkowo technologia ich budowania nie była odpowiednio dopracowana. Obecnie zarówno materiały wykorzystywane do realizacji projektów kanadyjskich, jak i metody tworzenia szkieletu, są innowacyjne, profesjonalne oraz najwyższej jakości. To umożliwia budowanie solidnych, trwałych oraz energooszczędnych domów.

Domy szkieletowe – Kraków

Domy kanadyjskie, które stawiamy m.in. w Krakowie, składają się z drewnianego szkieletu wypełnionego materiałem termo i dźwiękoizolacyjnym, który osadzany jest na ścianie lub płycie fundamentowej. W przypadku wykorzystania płyt fundamentowych podłogi są kładzione bezpośrednio na podłożu. Właściwe umiejscowienie, przytwierdzenie oraz wygłuszenie podłogi i dokładne rozmieszczenie słupów szkieletowych, sprawiają, że konstrukcja jest szczelna oraz odpowiednio ocieplona. Wykończenie domków kanadyjskich polega na zamontowaniu wewnatrz najczesciej płyt karton gips po wcześniejszym montażu,  instalacji elektrycznej, hydrauliki, a także stolarki okiennej a na zewnatrz na elewacji montujemy tynki na weniej fasadowej, ponieważ na dom szkieltowy nie wolno stosować styropianu.

Domy kanadyjskie – Kraków

Domy szkieletowe z drewna budowane na terenie Krakowa powstają bardzo szybko – ich stworzenie zajmuje zaledwie trzy miesięcy lub krócej. Zastosowanie wełny z odpowiednio niskim pramaterem lambda pozwala na uzyskanie bradzo dobrej izolacji cieplnej, co czyni dom szkieletowy, domem energooszczędnym nie tylko na papaierze ale w rzeczywistości. Budynki te szybko oraz łatwo się nagrzewają.

Domki kanadyjskie – Kraków

Drewno, jako naturalny materiał, jest nie tylko dobrym budulcem, ale zapewnia jednocześnie bezpieczeństwo i zdrowie mieszkańcom, pod warunkiem, że nie jest pokryte toksycznymi, związakami chemicznymi, ktore rzekomo zabezpieczają je przeciwogniwo czy przez robactwem. Domy szkieletowe stanowią jedno z bardziej ekologicznych rozwiązań, dodatkowo materiał do ich budowy pozyskujemy ze znanych źródeł, dzięki czemu wszystko odbywa się z uwagą i troską o naturalne środowisko.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, w przypadku pytań, służymy pomocą – zapraszamy do kontaktu.